Body Combat

بادی کامبت


بادی کامبت یک ورزش بسیار پر انرژی است که از هنرهای رزمی الهام گرفته ترکیبی است از رشته هایی مانند کاراته، بوکس، تکواندو، تای چی و موی تای.مشت و لگد از اجزای این ورزش است و با همین حرکات می توان حدود ۷۴۰ کیلو کالری در هر کلاس انرژی سوزاند. این ورزش هیچ نیازی به تجربه قبلی نداشته و شما را با حرکات در ورزش های کاراته، تکواندو، موی تای، بوکس و کونگ فو اشنا می کند. به شدت به کاهش استرس کمک می کند و اعتماد به نفس شما را افزایش می دهد. رفتار جنگجویانه خود را در این ورزش با خود به باشگاه بیاورید و احساسات خود را پشت در کلاس بگذارید.

سریع ترین ورزش برای اینکه اندام خود را ایده ال کنید!

بادی کامبت ورزشی پر انرژی است که شما را خوش اندام، قوی و سریع می کند. این ورزش هماهنگی بین اعضای بدن را افزایش داده و استرس را کاهش می دهد. با مشت و لگد زدن و حمله و دفاع کالری ها سوخته می شوند. این ورزش کل اندام را به عنوان عضله هدفش در نظر می گیرد. مربیان این ورزش شما را در تمامی مراحل یادگیری همراهی می کنند. بهتر است که شما این ورزش را با 1 یا 2 جلسه در هفته آغاز نمایید. از مزایای این ورزش می توان به بهبود قلب و ریه و کاهش ریسک بیماری قلبی، بهبود حرکت و هماهنگی، افزایش تراکم استخوانها، برقراری تعادل و ایجاد اعتماد به نفس اشاره کرد.

وسایل مورد نیاز: هیچ وسیله مشخصی برای انجام این ورزش وجود ندارد. شما تنها لازم است که لباسهای ورزشی راحتی پوشیده و با یک کفش مناسب و یک قمقمه و حوله کوچک در کلاس خود شرکت کنید.

تماس و ارسال نظرات

Required *